Dyqan prej 60 m2 ne Lushnje

Shitet nga: Frans 13 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne zonen Divjake 60 m2 me cmim 1300 euro/m2.... cmimi diskutohet...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim