Dyqan në SHITJE në Lushnjë

Shitet nga: ALBEN 28 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan në SHITJE në Lushnjë
55 metra katror në qendër të qytetit të Lushnjës, pranë monumentit "Toka jonë", në afërsi të Bashkisë se Lushnjës dhe pranë ABC Center.
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Dyqani ka dokumentacion dhe hipoteke të rregullt sipas ligjit në fuqi.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Shes këtë dyqan sepse jam në migracion dhe nuk kam mundesi për te administruar nga jashte shtetit.
Për më shumë informacion ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim