dy dyer per opel astra tek der 02 dhe bagazh

Shitet nga: klodi 31 Gsh 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Pjesë rezerve
opel astra per pies kembimi me motorr 1.4 benzin ekotec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim