Ford eskord opel dhe kraiser te kompletuar me..

Shitet nga: klodi 17 Krr 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Pjesë rezerve
KAM PER PIES KEMBIMI TRE MOTORRA TE DRUSHEM NJERI FORD ESCORD 1.8 NAFT TURBO I KOMPLETUAR POMP NAFTE KAMIO //////////////////////NJERI ESHET OPEL ASTRA TIGRA ME BENZIN IKOMPLETUAR MEKAMIO E TJER /////////////////////////NJERI ESHET KRAISER ME BENZIN
IKOPLETUAR ME KAMIO ETJER ///////////////////////////////
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim