4 bonbina per opel bezho corsa citroen xsara po..

Shitet nga: klodi 21 Jan 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Pjesë rezerve
kam 4 bombina korendi
per opel astra 1.4 benzin 99 2002
per opel corsa 1.000 cc 992002
per bezho 206 1.4cc benzin 99 2002
per citroen saxso 1.4cc benzin 99 2002
nje pomp benzine per golf 4
dy doreza dyershe me cels per polo 99 2002
dhe grupe celsa silalesh te dryshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim