ushit flm merjep.al

Shitet nga: klodi 24 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum ne gjendje te mir
gomat jan te markes danlop japoneze originale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim