u shiten

Shitet nga: klodi 23 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqet jan shum ne gjendje te mir pa goditje fare 15
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim