shum ne gjendje te mir me goma 225 55 16 ///////..

Shitet nga: klodi 02 Gsh 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe per audi oriqinal me gjith goma 225 55 16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim