Goma foristrade

Shitet nga: Lerti 07 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma foristrade ne gjendje shum te mir 2 jave te perdorura
te interesuarit te kontaktojne ne cel: 069 64 41 477
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim