ushiten flm merjep

Shitet nga: klodi 09 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kater disqe per golf katra shum ne gjendje te mir pa goditje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim