Honda crb 600 -06

Shitet nga: saimir 09 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Motoçikleta : Sportiv
Honda Cbr 600 rr viti i prodhimit 2006 ne gjendje te shkelqyer motori eshte gati
per cdo lloj prove me dokumenta te regullta dhe per jash shtetit targa AA.
cmimi 3200 euro 'mundesi nderimi'
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim