Honda crb 600 -06 okazion çmimi me marveshje

Shitet nga: saimir 08 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Lushnjë
Motoçikleta : Sportiv
honda cbr 600r viti 2006 me dokumenta shqiptare te sapopaguara te gjitha sherbimet e sapo bera ka marmit ekstra remus filter ajri kn, kandele ngk, gom zinxhir koron dhe pomb benzine njemishi , drira kseno , motori esht ne gjendje shum te shkelqyer, ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim