Malaguti madison 400cc -02

Shitet nga: esmerald 24 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK

Komuna: Lushnjë
Motoçikleta : Skuter
motorr ne gjendje shum te mir pune vetem 20000 kilometra i kam ber nderrim vaji filtri para gushtit.dhe motorri gjendet ne divjak,me dokumenta italiane.te interesuarit mun te me dergoin sms pastai i tel un.ose te me shkruajn imeil.1200000 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim