Motor 49 cc

Shitet nga: Leonard 05 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lushnjë
motori eshte ne gjendje shume te mire dhe i mbajtur per qejf.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim