ushit flm mer jep

Shitet nga: klodi 09 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Lushnjë
SHITET FORD KA ME BENZIN 1.3 MAKINA ESHT SHUM EPASTER DHE EMIR MBAJTUR SKA AS NJE GERVISHJE MAKINA ESHT ME SINZHIR FASE DHE TEPER EKONOMIKE MAKINA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim