u shit flm merjep .al

Shitet nga: klodi 26 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
makina esht shum epaster dhe emir mbajtur
makina shitet per arsyje mos perdorimi
ka sallon meshine ngjyr bezh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim