VW Passat diesel -06

Shitet nga: Mishel 13 Gsh 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet pasati ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike full option cdo sherbim i bere tek WV ne Tr fuqia motorrike 2000 naft, drita kseno, navi, me xhama te zinj origjinal e gjith makina, disqe 17 sport me goma te reja.
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj!
Te interesuarit te kontaktojne ne cel: 0696666671
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim