VW Passat 1.9 TDI -04 automat

Shitet nga: ermir 23 Krr 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes VW PASSAT 1.9 T-DI(E Kuqe) NAFTE HIGHLINE-EXECUTIVE
-VITI PRODHIMIT 21-Dhjetor-2004
-147685 Km ,
- Kambio automatike Ngjyrë e zez PERLE,
-Klima DIGITALE - BIZONE,
-TAPICERI HIGHLINE mershini+kamosh pana
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-RADIO - BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA & FENERE MJEGULLE
-Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-SEDILET E PARA ME NGROHJE, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi Elektrike,Sediljet e pasme të palosshme,kroskot druri
-8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik,
-2 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe alumini 17inches te Markes ``VW ``, Goma bigistone të sapovendosura (80%) pe 4 Stinet
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim