VW Golf 4 diesel -00 SPORT

Shitet nga: Paolo 05 Gsh 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Golf 4 me di te kuqe 6 marshe disqe 17 original te GT xhama te zinj origjinal 50 perqind te gjitha sherbimet e bera , impjant muzike. Makina mund te ndrrohet me makine tjeter dhe me vlere me te vogel dhe shtim lekesh nga te interesuarit makina eshte me dy pal disqe keto jane 17 ka dhe disqe nikelato 18 .golfi eshte ne gjendje perfekte dhe ska nevoj per reklame ...fullll
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim