VW Golf 1.9 TDI -02

Shitet nga: Edri 25 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Shitet Golf 4 ne gjendje te mire motorrike!! Ka 200000 km origjinale te vetat!!! climatronic, Abs, 4 Airbag pasagjer, Shofer dhe anesor.Drita xenon eshte makine shum ekonomike.Te interesuarit te kontaktojn
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim