VW GOLF 4 SPORT -01

Shitet nga: paolo 12 Qer 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
GOLF 4 ME DI TE KUQE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,DISQE NIKELATO 18 GOMA TE REJA CONTINENTAL ,KAMJO MANUALE,IMPIANT MUZIKE,XHAMA TE ZINJE ORIGJINAL DHE NE LEJENE E QARKULLIMIT TAKSAT E PAGUAR NE 19 MAJ 2014 .SHITET OSE NDERROHET ME KATERFENERSH TE VITIT 2000 OSE 2001 NE GJENDJE TE MIRE. CMIMI 3700 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim