VW GOLF 4 DIESEL -01

Shitet nga: paolo 24 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lushnjë
golf 4 me d dhe i te kuqe ,makina ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike,disqe 17 te GT ,xhama te zinj origjinal dhe ne lejene e qarkullimit 50 % .nderrohet me makine familjare me te njejten vlere.te gjitha sherbimet e bera ne muajin qershor .taksa te paguara ne 19 maj dhe siguracioni ,pasqyra golfi 5 me sinjale.makina eshte per te fiksuar me golf dhe sic e shihni eshte mbajtur per qef.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim