VW GOLF 4 1.6 BENZIN -99

Shitet nga: NIKOLIN 17 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Lushnjë
GOLF 4 NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE 1.6 BENZIN FULL OPSION ... SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim