U SHIT Mercedes C 220 cdi ose nderrohet

Shitet nga: ERJONI 26 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Mercedes-benz modeli C-220 -01 cdi kambio manuale ,navigator TV, telefon nokia ngjyre gri metalizato,,xhama te zinj te shkruajtur ne lejen e qarkullimit tavani karbon nrdrita xenon e sapo ardhur dogane targa te sapo paguara per 1 vit full option ne gjendje perfekte 157000 km origjinale Sendile elektrike dhe me ngrohje ose nderrohet me makine me te re plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim