Smart Roadster benzin -07

Shitet nga: smart 16 Sht 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Smart Roadster Automatik-Manual ne gjendje te shkelqyeshme,kondicioner,ABS,ESP,Alarm,Cabrio,baxha elektronike,service book,
sedile me ngrohje meshine,amplifikator,subwoofer,bokse,goma Pirelli te reja,makina esht 700 kubikshe,konsumon 4.5 litra ne 100 km,esht 82 kujfuqi-turbo dhe arrin te kapi 200 km ne ore.Ferrotat i ka te reja,esht nderruar dhe komplet diskfreksioni.Makina nuk nderrohet me mjet tjeter.
Makina esht me Targa Greke dhe ashtu shitet,cmimi pak i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim