RANGE ROVER DIESEL -95

Shitet nga: kelmend 10 Qer 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 500 LEK

Komuna: Lushnjë
makina eshte ne lushnje ka ber freksionin e ri jasteket e ri kompresori ajrit i ri sendile lekure bezh ka 4 vjet qe rri fermo e shes per motive qe nuk e perdor se rri jashte shtetit ne itali makina ka aktualisht targat italiane munde te komunikoni dhe me vellain tim per shikimin e makines nu 0697399181
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim