shitet makina oferte

Shitet nga: andri 08 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
viti prodhimit 2001 me kondicjoner me frena abiese me sensor shiu kambio manuale konsumi 6 litra me kondicioner ndezur per 100 klm me radio origjinale dhe cd i levis te timoni motorri 1.7 servis i sapo bere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim