Peugeot 206 1.9 diesel -03

Shitet nga: Emiseldi 30 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes Peugeot 206 me motorr 1.9 diesel, viti 2003. Me dy porta, drita Xenon, full options.... Me fenera origjinal te rinj.... Pjeset e motorrit i ka te gjitha te firmes Bosch Gjermane... Ne gjendje te shkelqyer pune dhe shume ekonomike... Me letra te rregullta deri vitin tjeter. E gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim