Peugeot 206 -02

Shitet nga: luli 17 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
pezho 206 makine qyteti.ne gjendje shum te mire .i ardhur direkte nga greqia motorri 1100 ngjendje te mire .me kodicjoner arxhimi i pa besushem 4 litra ne 100 km .dhe 6 litra ne qytet eshes se dua te kethehem ne shqiperi .me disqe alumini origjinal 14.me 4 goma mishelin te sapo blere ne greqi te reja me bateri origjinale te mare tani me dy vjet garanci.ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim