Okazion !!! Ford Mondeo -02

Shitet nga: denisi 22 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet ford mondeo e vitit 2003. makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike gjithashtu ne gjendje te mire si nga brenda ashtu dhe nga jashte. makina shitet per arsye personale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim