Nissan Mirca 1.4 diesel -04

Shitet nga: auto krakulli 11 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lushnjë
klima, e perdorur nga femer e sapo ardhur , gjendje xhenerike dhe motorike perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim