Mitsubishi L200 -06

Shitet nga: miri 20 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet makine foristrada llojI
Mitsubishi L200 ngjyra bardh me kondicioner
Makina eshte me dokumenta te
Rregullta taksa te paguara deri ne prrill te 2015
Ka vetem 118000 km dhe eshte ne gjendje te shkelqyer
Makina shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim