Mercedes E250 diesel -98

Shitet nga: Ilir 28 Tet 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet makina ne gjendje sh te mire.te gjitha sherbimet e sapo kryera.klima abs srs airbag xhama elektrik sallon meshin blu.disqe alumini dhe goma te reja te sapovendosura.eshte me motorr 250 te thjeshte pa turbo dmth ekonomik me dokumenta te sapopaguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim