Mercedes E 270 cdi -03

Shitet nga: visi 15 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet M.B eclass 270cdi PANORAM viti 2003...mjeti esht shum I mirmbajtur dhe I jan kryer te gjitha sherbimet.letrat I mbarojn ne shtator re 2015..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim