Mercedes CLK 270 dizel -05

Shitet nga: olsi 28 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet dhe nderrohet
Viti 2005
0695691010
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim