Mercedes C 270 dizel -03

Shitet nga: Miço 07 Tet 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 270 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet mercedes benz c 270 ne gjendje te mir pune si motorrike dhe xhenerike me dokumenta te rregullta . KM 220 977 Makina esht si ne foto,gomat jan 80% , pa gervishje e pa aksidentuar ,pronari i par .Shitet per arsye mosperdorimi.
PER ME SHUM INFORMACION KONTAKTONI NR TEL, OSE E-MAIL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim