Mercedes C 220 dizel -01

Shitet nga: Benz 14 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet mercedes benz c220 classic me portobagazh i viti 2001.Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim