Mercedes C 220 diesel -99

Shitet nga: dashi 04 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Komuna: Lushnjë
mercedes benz c220 sport: makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhinerike e ardhu nga gjermania 1 vit me par me dokumenta te rregullta deri ne fund te korrikut 2015 servise te kontrolluara dhe te stampuara ne librin e saj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim