Mercedes C 220 diesel -02

Shitet nga: mercedes 29 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Lushnjë
mercedes clasi c220 viti 2002 avangard full opsion me sensor shiu ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike
e shes per arsye mosperdorimi.gomat te sapo nderruara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim