Mercedes Benz E 270 -03

Shitet nga: mercedes 08 Mar 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Lushnjë
makina eshte ne gjendje te shkelqyer
me taksa te paguara per 1 vit
me goma te reja sa jane vendosur/ka 1 muaj/
eshte ---E L E G A N C A--
eshte super makine me tapiceri shume te paster ,,gati si e re,,
sherbimet sa po jane bere
ndrrimi i vajit ,dhe te gjitha sherbimet e tjera
------------0 6 9 6 2 3 0 959----------
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim