Mercedes Benz E 200 cdi -02

Shitet nga: mico shahini 27 Gsh 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina esht ne gjendje te shkelqyer .. e ardhur nga gjermania dhe e paperdorur ne shqiperi
Per me shume informacion telefononi ne nmr : 0686432325
cmimi : 3500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim