Mercedes A 160 benzin -98

Shitet nga: spartak bami 08 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet mercedes benz a class 160 benzine me 160.000 km origjinale,xhama te zinj origjinal ne lejeqarkullimi e gatshme per cdo lloj sherbimi,gjendje shkelqyer motorike dhe xhenerike,me dokumenta te rregullta per 1 vit siguracion edhe taksa te paguara.cmimi i diskutueshem,fotot flasin vet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim