Mercedes 270 diesel -04

Shitet nga: erion 23 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Mercedes Benc CLK 270 CDI Viti prodhimit 2004 ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike kamio automatik tiptronik sallon lekure ngjyr bezh cd player bagazhier me 6 cd tel komando ne timon disqe alumini . Letra te gjitha te paguara Targa AA . Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Cmimi 5500 euro i diskutueshem Cel-0663350055
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim