Mercedes 270 cdi -03

Shitet nga: Gezim 16 Tet 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
shes nje makin klasiM(ML 270 CDI viti 2003 300000km
te vetat ne gjendje shum te mir mekanike dhe te mir xhenerike
e mbajtur ne kushte te mira jan ber te gjitha sherbimet perkatese
me dokumenta te rregull ta te paguar per nje vit.
e shes per arsye ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim