Mercedes 190 dizel -86

Shitet nga: laert 05 Sht 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Lushnjë
mercedes benz 190 ne gjendje perfekte nga motorri dhe nga kamjo,kambjo automatike eshte makine e pa vrare sic duket dhe ne foto,taksat dhe siguracioni i mbarojne ne qershor 2015 ,ka kater goma te reja michelin vaj filtra dhe vaji i kambjos te ndrruara nuk ka bere as nje mije kilometra tapiceria dhe sendiljet te pastra dhe ne gjendje perfekte ...makina ka dhe baxha .kjo makine eshte mbajtur me kujdes teper te vecante ....vetem te interesuar cmimi 1100 euro i padiskutueshem mos humbni kohen kot te me kerkoni ulje makina ja vlen te gjitha leket.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim