Mercedes E 250 diesel -98

Shitet nga: Ilir 19 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet makina
ABS
SRS
AIRBAG
DISQE ALUMINI
DRITA KSENO
MBYLLJE QENDRORE
XHAMA E PASQYRA ELEKTRIKE
KLIMA
SALLON MERSHIN BLU
Makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe i jane vendosur gomat e reja
Dokumetat i ka der ne shtator 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim