Mecerdes-Benz c 250 -98

Shitet nga: oltion 15 Qer 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina ne fjale eshte e vitit 1998, ka opsione te mecerdesave CDI te 2000, behet fjale per te njejtin tip. Motori zoteron 150 kuaj fuqi dhe nje konsum mesatar prej 6.5l/100km. Une ,zoteruesi aktual i makines jam pronari i dyte i saj, pasi makina eshte blere ne Itali, nga pronari qe e ka porositur ne fabrike. Mjeti eshte i pajisur me sistemin elektronik te shperndarjes se fuqise dhe ESP. Per sa i perkete sigurise eshte e pajisur me 4 Airbag, sistemi i shkarkimit eshte me katalizator, gjithashtu ka edhe bllokim motorrik kur kalohen limitet e mjetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim