Mazda Demio 1.5 Benzin -00

Shitet nga: olsi 10 Krr 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Lushnjë
Mazda demio 1.5benxin viti 2000 km 140mij cmimi 2350 euro shitet dhe ndrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim