Mazda 323 benzin -95

Shitet nga: rigels 29 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 LEK   2 100 LEK

Komuna: Lushnjë
mazda 323 i vitit 1995 makina eshte ne gjendje shum te mire me motore 1.3 benzin shume ekonomik 5 lit bene 100 kl kondiconer disqe alumini 2 xhamate e pare elektrik kasetofon pioner me disc dhe bokset 330 w secili letrate i mbarojne me 23 dhjetore 2014 cmimi eshte 1700lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim