MERCEDES C 220 DIZEL -03

Shitet nga: Roland 03 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Lushnjë
Dhe benz 220 CDI manual . Vit 2003 ADVANGARD goma pothuajse te reja , me dogan te paguar, cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim